Інтернет-магазин фільтрів та систем очищення води


Наш інтернет-магазин фільтрів та систем очищення води є лідером у сфері продажів фільтрів для очищення води по всій Україні. У нашому магазині представлений широкий асортимент продукції від найкращих вітчизняних та зарубіжних виробників. Ми пропонуємо фільтри для очищення води від різних типів забруднень, включаючи:


  • Фільтри-глечики - прості та доступні пристрої для очищення води від хлору, органічних речовин та механічних домішок.
  • Фільтри-насадки на кран - зручний спосіб очищення води від хлору, органічних речовин та механічних домішок.
  • Багатоступеневі проточні системи очищення води - високоефективні пристрої для очищення води від широкого спектру забруднень, включаючи хлор, органічні речовини, механічні домішки, залізо, марганець, солі жорсткості та інші.
  • Магістральні фільтри - встановлюються на магістраль водопостачання та забезпечують безперервне очищення води від хлору, органічних речовин та механічних домішок.
  • Настільні фільтри - компактні пристрої для очищення води від хлору, органічних речовин та механічних домішок.
  • Системи зворотного осмосу - найефективніші пристрої для очищення води від широкого спектру забруднень, включаючи хлор, органічні речовини, механічні домішки, залізо, марганець, солі жорсткості та інші.


Використовуючи фільтри для очищення води від найкращих виробників, ви забезпечите себе та свою сім'ю абсолютно чистою та корисною для здоров'я питною водою. Наші фільтри здатні очищати воду від 99,8% забруднюючих речовин, що містяться в ній.


Для того, щоб підібрати фільтр, який ідеально задовольнятиме вашим потребам, зверніться до наших менеджерів. Вони відпові на всі ваші запитання та допоможуть вам вибрати підходящий фільтр.

Ми здійснюємо доставку фільтрів в будь-який куток України.